Brick spol. s r.o.
Nepomucká 208,
326 00 Plzeň-Černice
Tel.: +420 377 457 254-5
Fax: +420 377 457 256
E-mail: info@licovecihly.cz

Stavební technik:
tel.: 777 738 898


Podmínky ochrany osobních údajů

Nakládání s cookies

 

Google+

zimní akce

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Volejte 777 738 896
Nebo nás kontaktujte přes

Kontaktní formulář

BRICK – MONTÁŽ CIHELNÝCH DLAŽEB

Společnost BRICK nabízí také dodávky a montáže kvalitních klinkerových cihlových dlažeb i ražených dlažeb. Novinkou  jsou klinkerové cihelné dlažby v síle  15 a 20 mm. Tyto dlažby se ukládají na stavební lepidlo a mají stejné fyzikální vlastnosti, jako cihelné dlažby standardních rozměrů.

V poslední době jsme zaznamenali mnoho případů, kdy se na nás obrátili již poučení zákazníci, kteří po deseti a více letech vyhazují betonové dlažby a nyní hledají skutečně kvalitní náhradu pro venkovní použití. Staré betonové dlažby se nejen povrchově loupou, ale působením povětrnostních podmínek mění barvy, popřípadě barvy zcela ztrácejí. Cihlové dlažby nejen že barvy nemění, protože nejsou chemicky dobarvované, ale také mají vyšší pevnosti, jsou mrazuvzdorné a případný drobný výkvět jen dokládá jejich 100% přírodní původ bez přidání jakékoliv chemické přísady. Také jsou u cihlových dlažeb přísně sledovány hodnoty záření radonu, které jsou zanedbatelné. Dlažby jsou tedy 100% ekologické a neškodí zdraví ani vašim dětem, ani vašim psím kamarádům, kteří na dlažbě prohánějí kolo, nebo jen tak polehávají. Beton díky své nízké ceně válcoval po dlouhé roky cihlové dlažby. Dnes víme, proč je cena betonových dlažeb tak nízká. Jako ve všem kolem nás, cena odpovídá výrobním nákladům a zejména kvalitě výrobku.

Společnost BRICK chce svým zákazníkům nejen nabídnout desítky typů venkovních dlažeb různých formátů, barev
a nosností. Cihelné dlažby je možné pokládat různými způsoby. Do štěrkového lože nebo na betonovou desku. Beze spár, nebo vyspárované. Se zajištěním odtoku srážek nejen žlábky, ale také vhodně zhotoveným podložím. S jistotou, že se dlažba nepropadne, nebo se v mrazivém období neoddělí od betonové desky. Že je zajištěna difuze i pružná dilatace. Jsme proškoleni i pro zhotovení topení pod venkovní cihelné dlažby.

Pro montáže cihlových dlažeb dnes umíme použít mnoho speciálních lepicích i spárovacích směsí. Strávili jsme mnoho času přípravou, získáváním zkušeností a praxe a můžeme předvést i speciální realizace, obtížné na pokládku
a povrchovou úpravu. Podle našich vědomostí není v ČR specializovaná společnost, která by nabídla takové vědomosti
a zkušenosti spojené se širokou nabídkou cihlových dlažeb, jako je společnost BRICK ve spojení s externím dodavatelem pokládky VINSTAV a s dodavateli speciálních suchých maltových směsí SAKRET nebo QUICK MIX. Nechceme vám hloupě nabízet nejnižší ceny dlažeb a pokládky bez potřebných služeb, ale od profesionální vizualizace po finální pokládku kvalitně odvedenou řemeslnou práci, se kterou budete spokojeni.

Práce při pokládce cihlové dlažby včetně zemních prací:
tyto práce jsou někdy svým postupem podobné jako při pokládce zámkové dlažby, avšak se specifiky při zpracování cihelné dlažby a zejména při přípravě a zhotovení případné nosné desky a následném pokládání nebo spárování s použitím speciálních maltových směsí a tmelů. Používané speciální spárovací a lepicí směsi jsou vhodně vyvinuté pro cihelné dlažby, certifikované a tak máte jistotu, že budou také řádně fungovat. Postup prací vám nejen předem navrhneme a vysvětlíme, ale za dodržení všech technologických postupů a předepsaných materiálů položíme vaši dlažbu skutečně na klíč: doprava materiálů vč. jejich vyložení na stavbě, srovnání a úprava podloží, odvoz zeminy, drenáže a odvodnění, pokládka dlažby i obrubníků, doporučení vazby a skladby dlažby a samozřejmě případné konečné spárování dlažeb nebo impregnace. Vše v řádné kvalitě, s certifikáty, s fakturačními a ostatními doklady a hlavně po celé ČR.