Brick spol. s r.o.
Nepomucká 208,
326 00 Plzeň-Černice
Tel.: +420 377 457 254-5
Fax: +420 377 457 256
E-mail: info@licovecihly.cz

Stavební technik:
tel.: 777 738 898


Podmínky ochrany osobních údajů

Nakládání s cookies

 

Google+

zimní akce

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Volejte 777 738 896
Nebo nás kontaktujte přes

Kontaktní formulář

NOSNÉ PŘEKLADY Z LÍCOVÝCH CIHEL S AUTORIZOVANÝM STATICKÝM VÝPOČTEM


Překlady z lícových cihel jsou vyrobené ve finálním designu cihel, které jsou použity na celé fasádě. Pro zvýraznění však mohou být vyrobeny i z cihel designově odlišných. Dokonale řeší architektonické a technické požadavky na tuto část stavby. Dodáváme je zakázkově ke každé konkrétní stavbě podle statických výpočtů prováděných autorizovanými osobami. Používaná tolerance je udávána v milimetrech. Tyto výpočty a výrobní výkresy vám na vyžádání dodáme společně s předávacím protokolem.
Při výrobě překlady kompletujeme s certifikovanými nerezovými prvky. Prefabrikované překlady výrazně šetří čas, zjednodušují a zpřesňují stavbu. Na takto provedené překlady také poskytujeme záruky.
Na základě dlouholetých zkušeností na námi prováděných realizacích i ze zkušeností z ostatních staveb nedoporučujeme vlastní výrobu překladů na stavbě, nebo polepování jiných překladů rohovými pásky. Často nejsou vyzrálé, ve větších délkách nemají dostatečnou rovinnost, nemají spočítanou statiku na celkové zatížení, není v nich připraveno pomocné kotvení atd. Na takto provedené překlady také nebývá poskytovaná záruka na nosnost.


Nosné překladyNosné překladyNosné překlady