Brick spol. s r.o.
Nepomucká 208,
326 00 Plzeň-Černice
Tel.: +420 377 457 254-5
Fax: +420 377 457 256
E-mail: info@licovecihly.cz

Stavební technik:
tel.: 777 738 898


Podmínky ochrany osobních údajů

Nakládání s cookies

 

Google+

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Volejte 777 738 896
Nebo nás kontaktujte přes

Kontaktní formulář

 

pro objednávky v termínu 2.1. 2021 – 22.2. 2021  -  AKCE PRODLOUŽENA

 

Popis akce

 

BRICKLAND pokračuje v zimním programu slev pro nákup vybraných materiálů ze sortimentu lícových cihel a obkladových cihelných pásků. Tento zimní slevový program BRICKLAND je realizován již 17 roků a mezi zákazníky je velmi oblíbený pro svoji bezpečnost, transparentnost a zejména úsporu nákladů při výstavbě. Využitím této akce se naši zákazníci vyhnou nejen možnému zdražení výrobků na jaře 2021, ale i nepříjemným dlouhým dodacím termínům během jarní stavební sezony, kdy je kvalitní zboží našich dodavatelů obvykle vyprodáno. Na rezervované nebo objednané zboží již nemá vliv změna kurzu KČ/EUR. Za předem a včas objednané zboží v zimním slevovém programu BRICKLAND je možné získat vysokou základní slevu + další bonusy, takže můžete získat celkové slevy na zboží 45 – 55 % !!!

 

Nejedná se o výprodeje skladů ani o vybrané zboží se sníženou kvalitou. Slevy poskytujeme takové, aby pro vás byla ještě výhodnější kompletní objednávka i na montáže cihelných pásků nebo cihel. Tak, abyste si mohli váš projekt objednat opravdu „na klíč“ a poskytované cenové zvýhodnění pro vás mělo smysl

 

 

Jak získat zimní slevy ???

 

U zimního slevového programu BRICKLAND je stanoveno minimální množství, od kterého je možné zimní slevu získat. Na základě vámi poslané objednávky, společně s požadavkem termínu dodání, BRICKLAND zarezervuje poptávané zboží u výrobce. Na základě potvrzení této rezervace od výrobce BRICKLAND informuje zákazníka a vystaví Potvrzení objednávky. Po úhradě celkové faktury můžete zboží kdykoliv do 30.6.2021 odebrat, nebo vám vybrané zboží dovezeme. Skladování zboží nakoupené v této akci je pro vás do 30.6.2021 ZDARMA.

 

 

 

Objednávky „first minute“  =  cenové zvýhodnění  -  BONUS STÁLE PLATÍ !!

 

Vzhledem k omezení otevírací doby našich prodejen a vzorkoven v době trvání podzimní části této slevové akce z důvodu covid epidemie, nemohli využít tuto akci všichni zájemci. Proto ponecháváme pro zákazníky toto další cenové zvýhodnění. Při úhradě celé hodnoty zboží z této slevové akce do 22.2.2021 vám v konečné faktuře z celkové nákupní ceny odečteme dalších 5 % !!!  

 

 

 

Sconto = cenové zvýhodnění

 

Vzhledem k tomu, že zboží je rezervováno na skladech výrobců před dodáním na stavbu zákazníka po delší dobu, je při rezervaci vyžadována záloha ve výši min. 10 % z hodnoty objednávaného zboží.  Za tuto částečnou platbu předem bude z celkové ceny za zboží odečteno sconto 5% !!!. Před vyvezením zboží vystaví BRICKLAND celkovou fakturu na objednané zboží s odečtem uhrazené zálohy.

 

 

 

Stavíte s námi = cenové zvýhodnění

 

Pokud váš stavební projekt z lícových cihel nebo obkladových pásků bude realizovat naše sesterská stavební společnost Brick s.r.o v I. pololetí r.2021, obdržíte na montáž stavební bonus ve výši 5 % !!! Navíc, v případě realizace z obkladových pásků BRICKLAND vybraných do zimního slevového programu získáte při našich montážích potřebné flexibilní lepidlo Brick-Mix LH3 ZDARMA.  Na projekty realizované v rámci zimního slevového programu prodlouženou záruku 48 měsíců na stavební práce. Více informací o montážích najdete na www.klinker-bau.cz.

 

 

 

Počítejte dobře:

 

Všechny slevy a bonusy v rámci zimního slevového programu BRICKLAND vám sečteme:

 

+ základní sleva maximální       45%

 

+ sconto                                      5%

 

+ objednání „first minute“            5%

 

 

 

Při využití zimního dotačního programu BRICKLAND je celkové zvýhodnění až 55 % !!! + 5 % zvýhodnění na montáž + flexi lepidlo ZDARMA !!!              

 

 

 

 

 

 

Všechna vyobrazení nabízených materiálů a jejich ceny najdete na www.brickland.cz nebo v produktovém kompletním katalogu BRICKLAND   Všechny naše katalogy a prospekty můžete stáhnout nebo objednat na našich www.brickland.cz nebo je ZDARMA získáte v našich vzorkovnách v Plzni, Praze a Kroměříži.

 

 

 

 

MIMOŘÁDNÁ SLEVA  až 55%    (základ 45% + sconto 5% + „first minute“ 5% + nezapomeňte na stavební bonus a lepidlo ZDARMA)

 

 

 

CIHELNÉ PÁSKY RAŽENÉ WDF 210x65x23 mm   DE 121 „Toermalijn“ – limitovaná edice 2021

 

 

-   odběr pásků:    od 80 m2    

 

 

 

OBKLADOVÉ KLINKER PÁSKY  -  SERIE „NEW YORK“,  rozměr 365x52x10 mm                                                                                                                       

 

-   odběr pásků:     od 80 m2      

            

 

Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu.

 

 

 

VÝROBKY SE SLEVOU až 50%    (základ 40% + sconto 5% + „first minute“ 5% + nezapomeňte na stavební bonus a lepidlo ZDARMA)

 

 

 

CIHELNÉ PÁSKY RAŽENÉ WDF 210x63x23 mm   DE 109 „Exclusive“,  DE 123 „Fermette“, DE120 „Tacana“, DE122 „Oud Rieme“, MU136 „Selborne65“, MU144 „Edwardian BS62“, MU104 „Westfalische7

 

 

-   odběr pásků:    od 80 m2                     

 

 

 

Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu.

 

 

VÝROBKY SE SLEVOU až 45%    (základ 35% + sconto 5% + „first minute“ 5% + nezapomeňte na stavební bonus a lepidlo ZDARMA)

 

 

 

CIHELNÉ PÁSKY RAŽENÉ  WDF 210x100x65 mm -  typy:“, všechny typy s kódy N

 

 

-   odběr pásků:    od 80 m2                     

 

Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu

 

 

VÝROBKY S CELKOVOU SLEVOU 40%   (základ 30% + sconto 5% + „first minute“ 5% + nezapomeňte na stavební bonus )

 

 

LÍCOVÉ CIHLY RAŽENÉDE 109 „Exclusive“,  DE 123 „Fermette“, DE120 „Tacana“, DE122 „Oud Rieme“, DE 121 „Toermalijn“, MU136 „Selborne65“, MU144 „Edwardian BS62“, MU104 „Westfalische7“

 

 

-   odběr cihel na ucelené palety:   od 100 m2       

 

 

KERAMICKÉ KRYCÍ PRVKY - kompletní sortiment pro oplocení ze sortimentu BRICKLAND

 

           

 

- odběr zboží nad:   10.000 Kč

 

 

 

Při požadavku na menší odběr nás kontaktujte pro aktuální individuální obchodní slevu

 

 

 

 

 

 

Technické podmínky pro využití zimní slevové akce Brickland. Tyto podmínky jsou rozšířením aktuálních základních Obchodních a Dodacích podmínek Brickland:

 

 

Ø Slevy jsou platné na vybrané zboží uvedené na www.brickland.cz a z aktuálního ceníku BRICKLAND. Materiály jsou I. jakostní třídy, s řádným certifikátem CE, Prohlášením o shodě a dodávané na zakázku pro váš projekt. Z důvodu obvykle velkého zájmu u vybraných akčních výrobků platí akční zvýhodnění do možného vyprodání skladových zásob. Toto bude vyznačeno na www.brickland.cz.

 

 

 

Ø Na rohové pásky platí stejná sleva, jaká je uplatněna na základní rovné pásky. Pro rohové pásky u pásků Klinker, série New York platí pouze jednotná akční sleva 5% (+ sconto 5% + first minute 5%, tedy max.15 %)

 

 

 

Ø Vzhledem ke kapacitním možnostem výrobních závodů lze požadované dodací lhůty zboží zákazníkovi potvrdit až po potvrzení dodacího termínu výrobcem, které bude zákazníkovi předloženo v dokumentu „Potvrzení objednávky“, kde bude specifikován termín dodání a termín úhrady zboží před jeho vyvezením.

 

 

 

Ø Dle písemného požadavku zákazníků uvedeném v jejich objednávce expedujeme zboží z akce Zimní slevy 2020-2021 až do 30.6.2021. Ve výjimečném případě lze dohodnout písemně delší dobu uskladnění. Termín celkové úhrady zakázky je nejpozději 22.2.2021.

 

 

 

Ø V případě požadavku zákazníka zajistíme dovoz zboží po celé ČR, popř. dovoz se složením pomocí HR. Tyto služby jsou placené.

 

 

 

Ø  Lícové cihly pro uplatnění maximální slevy dodáváme na ucelené palety. Při dodání neucelených palet u cihel účtujeme na rozbalenou paletu balné dle platného ceníku. Pásky jsou dodávané na m2 od minimálního množství, rohové pásky jsou dodávané na ks.

 

 

 

Ø Slevy platí jen na uvedené zboží, na ostatní materiály a příslušenství platí standardní obchodní a cenové podmínky! V případě typů s kódovým označením NE neplatí akční slevy na výrobky ze série RETRO STYLE.

 

 

 

Ø Slevy budou poskytnuté pouze po zaslání objednávky e.mailem, a jejím následném potvrzení ze strany Brickland pomocí formuláře „Potvrzení objednávky“, vč. dodacího termínu a termínu úhrady faktury. Uvedené maximální akční slevy jsou konečné, bez možnosti jejich navýšení !!!

 

 

 

Ø Podmínkou získání stavebního bonusu a lepidla ZDARMA je souhlas kupujícího s umístěním reklamního banneru společnosti BRICK po dobu montáže. Realizace bude prováděna dle uzavřené SOD zhotovitele. Lepidlem „Zdarma“ se rozumí cena 1,- Kč za pytel + DPH.

 

 

 

Ø Cenové zvýhodnění se nevztahuje na dopravu, skládání HR, palety, balné, montáž a ostatní, společně dodávané materiály.

 

 

 

Ø V ostatním zůstávají v platnosti aktuální základní Dodací a obchodní podmínky BRICKLAND, přístupné na www.brickland.cz .